Czytelnictwo

NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
KWIECIEŃ 2017


1.Piaszczyk Alicja – 4C – 26 książek
2.Celej Katarzyna – 2A – 12 książek
3.Kalich Kornelia – 3B - 10 książek
4.Raczyńska Diana – 3D – 10 książek
5.Madera Maja – 3G - 9 książek
6.Jarocki Bartłomiej – 2A – 8 książek
7.Roślik Natalia – 2A - 7 książek
8.Wójcik Gabriel – 2H - 7 książek
9.Guz Gabriel – 2F – 5 książek
10.Rycerska Małgorzata – 2E - 5 książek

                             
Gratuluję !


NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
MARZEC 2017


1.Raczyńska Diana – 3D –17 książek
2.Cieśluk Milena  – 1B – 16 książek
3.Łocheńska Oliwia – 2A - 12 książek
4.Artyszuk Maria – 3F – 12 książek
5.Niedżwiedziuk Amelia – 3D - 11 książek
6.Jaszczyk Kinga – 5C – 11 książek
7.Romaniuk Błażej – 3C - 9 książek
8.Żulińska Amelia – 3G - 9 książek
9.Buczyło Anna – 2E – 9 książek
10.Wójcik Gabriel – 2H - 8 książek

                                Gratuluję !

NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
LUTY 2017

1.Raczyńska Diana – 3D –12 książek
2.Władyczuk Zuzia – 3H – 10 książek
3.Mędrzycka Dominika – 3I - 10 książek
4.Gajowy Wiktoria – 3G – 9 książek
5.Chalecka Wiktoria – 3H - 8 książek
6.Artyszuk Maria – 3F – 8 książek
7.Mieńko-Barszczyńska J. – 2I - 8 książek
8.Patynowski Dominik – 2B - 8 książek
9.Marks Maja – 3C – 7 książek
10.Bacławska Aleksandra – 3G - 7 książek

                                    Gratuluję !

NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
STYCZEŃ 2017

1.Raczyńska Diana – 3D – 10 książek
2.Siennicka Gabriela – 5C -10 książek
3.Piotrowska Magdalena – 2C – 9 książek
4.Romanowicz Maja – 2E – 7 książek
5.Mieńko-Barszczyńska Julia – 2I - 7 książek
6.Władyczuk Zuzia – 3H – 7 książek
7.Leonarcik Aleksandra – 5C – 7 książek
8.Denisiuk Kornel - 3C - 6 książek
9.Romaniuk Błażej – 3C– 6 książek
10.Patynowski Dominik –2B- 6 książek


                                                              Gratuluję !


NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
GRUDZIEŃ 2016


1.Raczyńska Diana – 3D – 12 książek
2.Gajowy Wiktoria–3G -8 książek
3.Malinowska Zosia – 3H – 8 książek
4.Pyrek Jan – 4B – 6 książek
5.Eichler Carolin – 3D - 6 książek
6.Osypiuk Wiktoria – 3G – 5 książek
7.Wójcik Gabriel – 2H – 5 książek
8.Szeller Zuzanna - 2H - 5 książek
9.Marks Maja – 3C– 5 książek
10.Sawczuk Weronika –3C- 5 książek

                                Gratuluję !
NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
LISTOPAD 2016

1.Raczyńska Diana – 3D -14 książek
2.Madera Maja – 3G -13 książek
3.Wachowiec Karolina – 6B - 13 książek
4.Buczyło Anna –2E – 10 książek
5.Romanowicz Maja - 2E - 10 książek
6.Rycerska Małgorzata– 2E-9 książek
7.Sebastianiuk Kacper - 0A-9 książek
8.Mieńko-Barszczyńska Julia -2I-8 książek
9.Sawczuk Eliza – 2I – 8 książek
10.BacławskAleksandra- 3G - 8 książek                                              Gratuluję !

NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
PAŹDZIERNIK 2016


1.Raczyńska Diana– 2D - 20 książek
2.Rycerska Małgorzata –3E -10 książek
3.Gajowy Wiktoria – 3G – 9 książek
4.Dmitruk Natasza – 4B – 9 książek
5.Santos Stanisław – 4B - 9 książek
6.Celej Julia – 5C - 8 książek
7.Chalecka Wiktoria – 3H -6 książek
8.Kasak Zuzanna – 4B - 6 książek
9.Lesiuk Natalia – 2B – 6 książek
10.Buczyło Anna - 2E - 6 książek
                                        Gratuluję !

NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
WRZESIEŃ 2016

1.Bacławska Aleksandra – 3G – 11 książek
2.Klimiuk-Oleszczuk Diana -3G -10książek
3.Żelazowska Julia– 2F – 9 książek
4.Żulińska Amelia– 3G – 9 książek
5.Osypisk Wiktoria – 3G - 7 książek
6.Czapska Julia – 1A – 6 książek
7.Gajowy Wiktoria – 3G - 6 książek
8.Patynowski Michał – 4C - 6 książek
9.Sierociuk Sara– 3G – 6 książek
10.Niedźwiedziuk Amelia – 3D – 5

                                      Gratuluję !

AKTYW BIBLIOTECZNY W ROKU
SZK. 2016/2017



PRZEWODNICZĄCA:
JULIA CELEJ - KL.V C

ZASTĘPCA:
NATALIA CHRYŚCIONKO - KL.VIE

CZŁONKOWIE:
1.Maksymilian Zalech – kl. V B
2.Julia Szweda – kl. V E
3.Karolina Piotrowska – kl. III C
4.Natalia Kulhawczuk – kl. III A


LISTA ŁĄCZNIKÓW Z BIBLIOTEKĄ
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
II A - Machniak Filip
II B - Kuszewski Gabriel, Patynowski Dominik
II C - Pachucka Aleksandra
II D - Wieliczek Agnieszka
II E - Drąg Alicja
II F - Łuciuk Karolina, Zahorowicz Daria
II G - Majchrowska Pola, Szczygieł Aurelia
II H - Kopania Amelia, Walczuk Sandra
II I - Kędzierska Wiktoria

III A - Kulhawczuk Natalia

III B - Kalich Kornelia, Marczuk Natasza
III C - Piotrowska Karolina, Marks Maja
IIID - Raczyńska Diana
III E - Marczyńska Natalia
III F - Bancarzewska Magdalena
III G - Dębek Natalia
IIIH - Władyczuk Zuzia
III I - Mędrzycka Dominika, Chorąży Wiktoria

IV A - Wiczuk Malwina
IV B - Ruszczyk Martyna
IVC - Piaszczyk Alicja, Chrapek Marcel
IV D - Masarz Jakub, Trąbka Bartosz
IV E - Lewczuk Antoni, Kuczek Kinga

V A - Kisiel Jakub, Czeczko Natalia
V B - Zalech Maksymilian
V C - Celej Julia, Chmiel Aleksandra
V D - Chalimoniuk Martyna, Jaskros Daria
V E - Tomaszuk Laura, Szweda Julia

VI A - Lesiuk Magdalena

VIB - Adamczyk Julia
VI C - Domanowski Bartłomiej
VI D - Mazurek Aleksandra

      OPIEKUN ŁĄCZNIKÓW: mgr Maria Łukaszuk


TERMINY ZEBRAŃ ŁĄCZNIKÓW Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ W ROKU SZK. 2016/2017

2 LISTOPAD
09 LISTOPAD
07 GRUDZIEŃ
11 STYCZEŃ
09 MARZEC
05 KWIECIEŃ
10 MAJ
Miejsce zebrań: Czytelnia biblioteki szkolnej 11.35 (duża przerwa)
Obecność obowiązkowa
                      Opiekun: mgr Maria Łukaszuk
ROK  SZKOLNY 2016/2017

NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
MAJ 2016

1.Piaszczyk Alicja – 3E -37 książek
2.Brzezińska Oliwia – 3E – 26 książek
3.Trochimiuk Magdalena- 3E -18 książek
4.Wieliczuk Agnieszka – 1D – 16 książek
5.Radziejewski Łukasz – 3E – 14 książek
6.Raczyńska Diana – 2D -13 książek
7.Czapska Julia -1C -11 książek
8.Piotrowska Magdalena Ewa – 1C – 9 książek
9.Bancarzewska Alicja – 2F- 9 książek
10.Osypiuk Wiktoria – 2G – 9 książek
                                      Gratuluję !

NAJLEPSI CZYTELNICY  SZKOŁY 
KWIECIEŃ 2016


1.Raczyńska Diana- 2D - 26 książek
2.Wieliczuk Agnieszka - 1D - 19 książek
3.Piaszczyk Alicja - 3E - 12 książek
4.Celej Katarzyna - 1A - 11 książek
5.Borek Wiktoria - 1D - 10 książek
6.Siennicka Gabriela - 4C - 10 książek
7.Dmitruk Natasza - 3C - 10 książek
8.Sawczuk marcin - 3D - 9 książek
9.Parafiniuk Dominik - 1F - 9 książek
10.Sebastianiuk Joanna - 2A - 7 książek

                                          Gratuluję !
NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
MARZEC 2016


1.Piaszczyk Alicja - 3E -15 książek
2.Władyczuk Kacper - 1B - 15 książek
3.Raczyńska Diana - 2D - 15 książek
4.Bancarzewska Magdalena - 3F - 14 książek
5.Dmitruk Natasza - 3C - 14 książek
6.Osypiuk Wiktoria - 2G - 13 książek
7.Trochimiuk Magdalena - 3E - 11 książek
8.Bancarzewska Alicja - 2F - 10 książek
9.Kulikowska Oliwia - 3 C - 10 książek
10.Radziejewski Łukasz - 3E - 10 książek

                                              Gratuluję !
NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
LUTY 2016


1.Raczyńska Diana - 2D - 23 książki
2.Paluszkiewicz Łukasz - 2D - 20 książek
3.Goławska Anna - 3C - 12 książek
4.Radziejewski Łukasz - 3E - 11 książek
5.Piaszczyk Alicja - 3E - 10 książek
6.Chromiec Katarzyna - 2H - 10 książek
7.Trochimiuk Magdalena - 3E - 8 książek
8.Wiczuk Szymon - 1H - 8 książek
9.Piotrowska Magdalena - 1C - 7 książek
10.Juźko Iga - 1E - 7 książek

                                              Gratuluję !
NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
STYCZEŃ 2016

1.Raczyńska Diana - 2D - 19 książek
2.Krawczyk Honorata - 4D - 15 książek
3.Grzesiewicz Krystian - 1A - 13 książek
4.Bańkowska Julia - 3C - 12 książek
5.Żylik Zuzanna - 4D - 11 książek
6.Niewęgłowski Olaf - 2D - 10 książek
7.Szeller Zuzanna - 1H - 9 książek
8.Sworczuk Joanna - 1C 9 książek
9.Muchla Julia - 3C -9 książek
10.Wachowiec Karolina - 5B - 9 książek                                                                Gratuluję !

Zapoznaj się z wynikami czytelnictwa z I semestr 2015/2016

NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
GRUDZIEŃ 2015


1.Turyk Bartłomiej - 1A - 9 książek
2.Grzesiewicz Krystian -1A - 8 książek
3.Machniak Filip -1A - 7 książek
4.Czapska Julia - 1C - 6 książek
5.Raczyńska Diana - 2D - 6 książek
6.Niewęgłowski Olaf - 2D - 6 książek
7.Onyszczuk Zosia - 2D - 5 książek
8.Osypiuk Wiktoria - 2G - 5 książek
9.Chalecka Wiktoria - 2H - 5 książek
10.Goławska Anna - 3C - 5 książek
                                                Gratuluję !
NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
LISTOPAD 2015


1.Raczyńska Diana - 2D - 13 książek
2.Andrzejuk Julia - 1A - 7 książek
3.Szołucha Cyprian - 4B - 7 książek
4.Brygoła Natalia - 2I - 6 książek
5.Roślik Magdalena - 2I - 6 książek
6.Goławska Anna - 3C - 5 książek
7.Romaniuk Błażej - 2C - 5 książek
8.Kowalczuk Wiktoria - 2F - 5 książek
9.Daniłko Wiktoria - 4B - 5 książek
10.Kasperuk Miłosz - 4C - 4 książki
                                            Gratuluję !
NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
PAŹDZIERNIK 2015



1. Raczyńska Diana – 2D - 33 książki
2. Goławska Ania – 3C - 16 książek
3. Biernacka Zofia  – 2I –15 książek
4. Jarosz Nikola – 3E – 13 książek
5. Waszczuk Łucja - 1G - 12 książek
6. Roślik Magdalena - 2I - 11 książek
7. Piaszczyk Alicja - 3E - 11 książek
8. Korneluk Julia - 3C - 9 książek
9. Stańska Maja - 1G - 9 książek
10. Turyk Bartłomiej - 1A - 8 książek                                                    Gratuluję !
NAJLEPSI CZYTELNICY SZKOŁY
WRZESIEŃ 2015


1. Raczyńska Diana-2D- 16 książek
2. Jarosz Nikola –3E- 12 książek
3. Niewęgłowski Olaf – 2D- 10 książek
4. Goławska Ania - 3C - 8 książek
5. Piaszczyk Alicja – 3E- 7 książek
6. Węgrzynowicz Nikola – 2C – 6 książek
7. Malinowska Kamila – 3E - 6 książek
8. Szyc Zuzanna - 3E - 6 książek
9. Kowalska Hania – 3E – 6 książek
10. Dołęgowska Karolina - 3E - 5 książek
11. Żukowska Martyna - 3E - 5 książek
                                            Gratuluję !
AKTYW  BIBLIOTECZNY W ROKU SZK. 2015/2016

PRZEWODNICZĄCA:

IMAN  KADYROWA KL. VI E

ZASTĘPCA:

1.KASIA  FILIPIUK - KL.VI E

CZŁONKOWIE:

1. MAGDALENA   TROCHIMIUK - KL. III E
2. PAULINA  RUDZKA - KL. II A
3. JULIA  MUCHLA - KL. II C
LISTA ŁĄCZNIKÓW Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


II A - Maciejko Klaudia, Rudzka Paulina
II B - Białecka Martyna, Marczuk Natasza
II C - Marks Maja
II D - Diana Raczyńska
II E - Marczyńska Natalia
II F - Bancarzewska Magdalena
II G - Dębek Natalia
II H - Władyczuk Zuzia
II I - Mędrzycka Dominika, Chorąży Wiktoria
III A - Gałabuda Aleksandra, Derlukiewicz Nikola
III B - Najdychor Kornelia
III C - Muchla Julia
III D - Chromiec Łukasz
III E - Trochimiuk Magdalena
IV A - Niczyporuk Klaudia, Zając Olaf
IV B - Daniłko Wiktoria
IV C - Celej Julia
IV D - Kułak Aleksandra, Żylik Zuzanna
V A - Martyniuk Martyna
V B - Gryczka Natalia
V C - Królicka Julia
V D - Kuzaka Julia
VI A - Hordejuk Weronika
VI B - Stolarczuk Bartosz, Tymoszuk Łukasz
VI C - Franczuk Karol, Chmielewski Sebastian
VI D - Gromadzka Klaudia, Karwacka Ola
VI E - Filipiuk Katarzyna, Iman Kadyrowa

      OPIEKUN ŁĄCZNIKÓW:  mgr Maria Łukaszuk
TERMINY  ZEBRAŃ   ŁĄCZNIKÓW
Z  BIBLIOTEKĄ  SZKOLNĄ W ROKU SZKOLNYM
2015/2016
19 LISTOPAD
08 GRUDZIEŃ
12 STYCZEŃ
08 MARZEC
12 KWIECIEŃ
10 MAJ
14 CZERWIEC

Miejsce zebrań:
Czytelnia biblioteki szkolnej 12.25 (duża przerwa)

Obecność obowiązkowa
                        Opiekun: mgr Maria Łukaszuk
Kreator stron internetowych - strona bez programowania